Eda

V srpnu 2017 za našima holkama přijel na námluvy kozel jménem Eda. Eda je 100% AN linie MAURO, je geneticky bezrohý, hodný a veliký mazel, což ve spojení s tím, že se velmi často a rád parfémuje, je občas prekérní situace…samozřejmě ne pro Edu, ale pro toho, kdo podlehne jeho kukuči a nastavováním hlavy k pohlazení, když se pak ani po třetím umytí nemůže kozlovo odéru zbavit…

Eda byl samozřejmě zapojen do našich procházek po Brdských lesích, které si náležitě užíval. První den vše okoukal a v následujících dnech už to byl on kdo vedl celé stádečko a rozhodoval, kde bude zastávka na tu nejlepší baštu, přitom si mě po očku neustále hlídal a byl mi v patách. Ani jedna z holek si nedovolila zazlobit, všechny se držely pospolu, no prostě pohoda.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V září přijel Eda prubnout, jestli se mu podařilo oplodnit všechny holky (krom malé Jasmínky), a už krátce po jeho příjezdu bylo znát, že byl šikovný hned napoprvé.

Po odjezdu Edy, odešly do nového domova také Julča a Bella. Věříme, že se jim  u rodiny žijící v malé vesnici u Strakonic bude dařit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*